تو در حال خواندن وبلاگ شخصی یک بلاگر متولد ۱۳۷۱ به نام بهراد جاود هستی، کسی که از ۱۸ سالگی با وبلاگ‌نویسی آشنا شد و تا همین حالا هم درگیرش مانده است. یادم هست که درست بعد از دادن کنکور بود که با یک وبلاگ در بلاگفا وارد دنیای وبلاگ نویسی شدم.

از همان دوران عاشق دنبال کردن اخبار تکنولوژی شدم و از آن‌جا که به زبان انگلیسی نیز تسلط داشتم، دست به کار شدم و برای وبلاگ‌های مختلف اخبار تکنولوژی را ترجمه کردم. در طول این سال‌ها در زمینه تکنولوژی با وبلاگ‌های مختلفی مثل اپلستان، آی‌تی پورت، آی‌تی رسان و گویا آی‌تی همکاری داشتم.

جدا از بحث تکنولوژی، به موضوع وبلاگ نویسی هم علاقه داشتم و در مورد شیوه‌های تولید و بازاریابی محتوا به طور شخصی تحقیقاتی انجام دادم که نتیجه این تحقیقات شد همکاری با وبلاگ‌هایی مثل یک ادمین و کانتنت برگر.

در دانشگاه در رشته زبان و ادبیات انگلیسی مشغول به تحصیل شدم و توانایی‌های خودم در این زمینه را در دانشگاه تقویت کردم. با این تجربیات به ترجمه کتاب هم علاقه‌مند شدم و این شد که در کنار وبلاگ نویسی، ترجمه کتاب را هم ادامه دادم. تا امروز یک کتاب از من منتشر شده است و چندین کتاب دیگر را هم ترجمه کرده‌ام که به امید خدا در آینده نزدیک به انتشار می‌رسانم. کتاب‌های ترجمه شده توسط من را در این صفحه می‌توانی از نظر بگذرانی.

سال ۱۳۹۴ بود که این وبلاگ شخصی را راه انداختم. از آن زمان تا کنون سعی داشته‌ام تا در زمینه مطالب مورد علاقه‌ام مطالبی را در این وبلاگ به اشتراک بگذارم. به جز مبحث اینترنت و فناوری که مسلما از آن خوشم می‌آید، این‌جا از موضوعات دیگری مثل توسعه فردی و موفقیت و سبک زندگی هم می‌نویسم.

نوشته‌های من اغلب حاصل دانشی است که از مطالعه و ترجمه کتاب‌ها و مقالات مختلف به دست می‌آورم. نوشتن در این‌جا را یک فرصت خوب می‌دانم، فرصتی برای خودم که بخوانم و یاد بگیرم و بعد آن‌چه آموختم را از طریق این وبلاگ با تو در میان بگذارم.